SPOT

   „SPOT Lithuania“ – kaskart apsilankius PPC OZAS tavo nuotaiką dar labiau pakelianti ir už pirkinius atsidėkojanti naujoji lojalumo programėlė!

   download-icon object-containdownload-icon object-contain

   Turėti SPOT tikrai verta!

   • Išleisti pinigai sugrįžta Tau!

    Apsipirk, pavalgyk, pramogauk - visai nesvarbu! Beveik kiekvienas išleistas euras lojalumo programoje „Mano SPOT" grįš taškais, už kuriuos galėsi įsigyti pačių įvairiausių prizų! Viskas labai paprasta: skenuok kvitus, rink taškus ir nusiaubk prizų katalogą! Skamba neblogai? Nedelsk ir junkis jau dabar!

   • Išskirtinės nuolaidos

    Būdamas lojalumo programos dalyviu turėsi galimybę naudotis išskirtinėmis nuolaidomis prekybos ar paslaugų teikimo vietose, esančiose prekybos ir pramogų centre OZAS. Skiltyje „Nuolaidos su SPOT" pasirink norimą nuolaidą, ją aktyvuok ir parodyk kasininkui!

   • Įvairūs prizai

    Bene svarbiausias elementas - prizų katalogas. Už surinktus taškus galėsi atsiimti mėgiamą gėrimą, užkąsti, pramogauti, atsiimti kvietimus ar vertingus prizus. Trumpai tariant: nuo kavos puodelio, iki naujo išmanaus telefono ar paspirtuko! OZAS pasistengs, kad prizų kataloge būtų tai, ko tu nori labiausiai!

   • Informacija vienoje vietoje

    Programėlėje rasi ne tik nuolaidas, taškų kaupimo galimybę, bet ir visą prekybos ar paslaugų vietų sąrašą, kontaktinę informaciją, vietą prekybos centre ir darbo laiką. Čia atsiras ir naujausi pasiūlymai, akcijos, pranešimai apie renginius. Pasižymėk mėgiamas parduotuves ir nepraleisk geriausių pasiūlymų!

   • Nauda - abipusė

    Gerų dalykų per daug nebūna! Pakviesdamas draugus prisijungti prie „Mano SPOT" lojalumo programos gausi taškus, kuriuos galėsi panaudoti atsiimdamas prizus. Be to taškus gaus ir tavo pakviestas draugas! Programėlėje slypi įvairiausių būdų taškams gauti - atsisiųk, atrask juos ir mėgaukis!

   D. U. K.

   Kas yra „SPOT“?
   „Mano SPOT“ - kas tai?
   Kaip tapti „Mano SPOT“ lojalumo programos dalyviu?
   Kaip rinkti taškus „Mano SPOT“ lojalumo programoje?
   Noriu gauti prizą – ką daryti?
   Kaip galiu pasinaudoti nuolaida su SPOT?
   Kur veikia ši programėlė?
   Ar naudojimasis šia programėle yra mokamas?
   Kur kreiptis pagalbos?