• Dovanų kortelė - laisvė rinktis!

  Svarstote, ką padovanoti, bet nežinote, ar patiks?  Dovanokite OZO dovanų kortelę – taip ne tik pradžiuginsite artimą žmogų, draugą ar kolegą, bet suteiksite galimybę dovanotą sumą išleisti per kelis kartus skirtingose parduotuvėse. Pasirinkite norimą dovanoti sumą nuo 10 iki 150 Eur ir dovanokite galimybę išpildyti norus!


 • PPC OZAS DOVANŲ KORTELIŲ IR DOVANŲ KUPONŲ BENDROSIOS TAISYKLĖS

  1. Dovanų kortelė ir dovanų kuponas galioja visose parduotuvėse, paslaugų teikimo bei pramogų vietose, esančiose PPC OZAS išskyrus šiose taisyklėse nurodytas vietas.

  2. Viena Dovanų kortele galima atsiskaityti daugiau nei vienoje parduotuvėje, restorane ar paslaugų teikimo vietoje, panaudojant dalį jos sumos. Jei pirkinio suma didesnė, galima primokėti savais pinigais, jei mažesnė – likutis lieka kitiems pirkiniams.

  3. Vienu dovanų kuponu galima atsiskaityti vieną kartą, panaudojant visą jo sumą. Jei pirkinio suma didesnė, galima primokėti savais pinigais, jei mažesnė – grąža neduodama.

  4. Dovanų kortelė ar dovanų kuponas į pinigus nekeičiami ir jų grąžinti negalima.

  5. Jei Dovanų kortelė ar dovanų kuponas yra sugadinti arba pažeisti ar nėra Dovanų kortelės / Dovanų kupono numerio, tokia Dovanų kortele / Dovanų kuponu atsiskaityti už prekes ir/ar paslaugas negalima. Pažeistą Dovanų kortelę / Dovanų kuponą, jei įmanoma nustatyti kortelės ar kupono numerį ir kitus duomenis, galima pasikeisti į naują Dovanų kortelę ar Dovanų kuponą pardavimo vietose, 

  6. Dovanų kortele ar Dovanų kuponu negalima atsiskaityti už tabako, alkoholio gaminius, lošimo paslaugas bei už naujai įsigyjamą Dovanų kortelę ar Dovanų kuponą.

  7. Prie Dovanų kortelės priskyrus kontaktą, kortelės pametimo ar praradimo atveju Dovanų kortelę galima blokuoti, o joje esantį likutį perkelti į naują Dovanų kortelę.


  PPC OZAS DOVANŲ KORTELĖS AR DOVANŲ KUPONO GALIOJIMAS, PRATĘSIMAS IR ATSISKAITYMAS

  1.       Dovanų kortelė / Dovanų kuponas galioja 6 mėn. nuo įsigijimo datos.

  2.       Pasibaigus galiojimo terminui, galima kortelę / kuponą pratęsti dar iki 6 mėnesių laikotarpiui, tačiau ne ilgesniam nei vieneri metai nuo kortelės / kupono (pirmojo) išdavimo dienos. Pratęsiant galiojimą, taikomas 1.45 EUR mokestis.

  3.       Dovanų kortelės likutį bei galiojimą bet kuriuo metu galite sužinoti nuskenavę kortelės QR kodą.

  4.       Dovanų kortele / Dovanų kuponu šiuo metu atsiskaityti nėra galimybės:  

  Parduotuvėse:  ODORE D‘AMORE, IQOS, ROYAL SMOKE, ECODUMAS, SKONIS IR KVAPAS (TABAKO SKYRIUJE), VYNOTEKA, WINE&SMILE, MAXIMA (ALKOHOLIO, TABAKO IR LOTERIJOS BILIETŲ SKYRIUOSE). PASLAUGŲ TEIKIMO VIETOSE: BALETO STUDIJA EVOLUTION, KARATE AKADEMIJA, ŠOK ŠOK IR TODES ŠOKIŲ STUDIJOS, ERGO DRAUDIMAS, LIETUVOS PAŠTAS, LINOS ARTELĖ, JOGLĖ, PAULINI VALYKLA, CORAL TRAVEL, TOP EXCHANGE, DANDY KIRPYKLA, ADB COMPENSA. 

  Restoranuose ir kavinėse: BONOCOSÌ, GASTROBARAS +++, JAMMI, CHAČAPURI.

  5.       SVARBU Atsiskaityti H&M parduotuvėje galima pasikeitus OZO dovanų kortelę (ar jos vertės dalį) į H&M dovanų čekį GERA DOVANA salelėje II aukšte arba PPC OZAS informacijos centre, I a. 

  6.       Tik VISA Dovanų kortelės verte galima atsiskaityti (negalimas dalinis atsiskaitymas) MULTIKINO kino centre ir šalia esančioje CAVABLANCA kavinėje.

  7.       OZO dovanų kortele baseine PLAUKIMO ŠEIMA galima atsiskaityti tik už prekes ir vienkartines paslaugas. 

   

 • Atsiskaityti už prekes ar paslaugas galite šiose prekybos/paslaugų teikimo vietose:

Pereiti į