Kinas ant stogo

Seansai

Jei visada buvo smalsu, ką reiškia kėdę kino salėje išmainyti į automobilį ir žiūrėti filmą romantiškai besileidžiant saulei – PC “Ozas” siūlo tokią pramogą. Įsigiję bilietus, aplankykite naujai įrengtą kino teatrą ant stogo!

Seansai vyksta prekybos ir pramogų centro OZAS teritorijoje – daugiaaukštės stovėjimo aikštelės 3B aukšte, Ozo g. 18, Vilniuje.

Dėl gamtos išdaigų OZO „Kinas ant stogo“ programoje gali būti pokyčių!

 • 05.29 Penktadienis
 • 05.30 Šeštadienis
 • 05.31 Sekmadienis
05.29

Ištraukti peiliai N - 13, 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda

Harlanas Tombris (aktorius Christopher‘is Plummer‘is) yra itin sėkmingas (ir, žinoma, turtingas) rašytojas, švenčiantis 85-erių metų sukaktį. Šia proga į jo namus suvažiuoja visa didžiulė Harlano šeima. Kitą rytą po puikaus vakarėlio Harlanas randamas negyvas. Bylą tiriantis detektyvas Blankas (akt. Daniel‘is Craig‘as) labai greitai ima įtarti, kad mirtis nebuvo tokia natūrali, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Uždraudęs gausiai susirinkusiems giminaičiams bei tarnams išeiti iš namo, detektyvas pasiraitoja rankoves ir ima aiškintis, kas padėjo Harlanui persikelti į aną pasaulį.

Netikėtų siužeto posūkių ir puikaus humoro prisodrintoje juostoje surinktas tikras Holivudo žvaigždynas: be jau minėtų aktorių juostoje taip pat vaidina Chris‘as Evans‘as, Ana de Armas, Jamie Lee Curtis, Toni Collette, Don‘as Johnson‘as ir Michael‘as Shannon‘as.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Pradžia: 19:30
Pabaiga: 21:40
Trukmė: 130 min.
05.29

Ginklai Akimbo N-18

Mailsas – vaikystėje daug svajonių turėjęs vyras, kurioms nebuvo lemta išsipildyti. Dabar vėjais leisdamas dienas jis tūno internete ir erzina kitus internautus įžūliais pareiškimais, bandydamas visų kantrybę. Vieną dieną jis užeina į naujo žiauraus internetinio žaidimo „Skizm“ puslapį, kuriame susirinke internautai mėgaujasi tikromis žudynėmis. Visai to nenorėdamas jis patraukia „Skizm“ žmonių dėmesį ir užsitraukia jų nemalonę.

O jei tiksliau – į Mailso namus įsiveržę vyrai pagrobia jį ir prie rankų prisuka du pistoletus, taip sukurdami jam neišvengiamą Akimbo būseną, kai vienu metu vyrukas turi lakstyti su dviem ginklais. „Skizm“ duoda užduoti – nudėti Niksę, kitaip jis ir visi jam artimi žmonės bus nužudyti. Tačiau Niksė, viena nuožmiausių „Skizm“ žaidėjų, nė neketina taip lengvai pasiduoti. Taip užverda kraujo, sprogimų ir itin stilingo bei nesustabdomo veiksmo išlikimo žaidimas. Klausimas – kas liks gyvas?

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Pradžia: 22:15
Pabaiga: 23:50
Trukmė: 95 min.
05.30

Karalienės korgis V

Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.

Turbūt net tie, kurie visiškai nesidomi Britanijos karališkąja šeima, žino, kad karalienės Elžbietos II mylimiausi šunys yra korgiai. Šie mieli šuneliai karalienę lydi visą jos gyvenimą. Nuotaikingas animacinis filmukas „Karalienės korgis“ pasakoja apie vieną iš jų – Reksį. Dar visai mažą šunytį, Reksį karalienei gimtadienio proga padovanojo jos vyras Filipas. Į išdaigas linkusio šunelio elgesys ne visuomet buvo karališkas, tačiau jo mielumas greitai ištirpdydavo bet kokį nepasitenkinimą ar pasipiktinimą. Reksis greitai tapo Elžbietos ir visų karališkųjų rūmų numylėtiniu. Tačiau po vieno ypatingo savo pašėliojimo Reksis pajunta, kad dabar jau tikriausiai nuėjo per toli ir patylomis išsmunka iš rūmų. Deja, įvykiai pasisuka visiškai neplanuota linkme. Kažkokie žmonės Reksį sugauna ir uždaro į narvą. Visą gyvenimą praleidęs rūmuose, Reksis atsiduria tarp nekilmingų, gatvėse išaugusių šunų, kurie ne tik nuolat urzgia vienas ant kito, bet ir – o siaube!– kaunasi vienas su kitu.

Pradžia: 17:00
Pabaiga: 18:32
Trukmė: 92 min.
05.30

Kalifornijos svajos N-13

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Mija (aktorė Emma Stone) dievina senuosius Holivudo filmus ir trokšta tapti aktore. Tačiau dabartiniame tų pačių tikslų siekiančių žmonių perpildytame Los Andžele tai nėra taip paprasta. Kol kas Mija pasiekė tik tiek, kad aptarnauja žvaigždes vienos kino studijos kavinėje. Su panašiomis problemomis susiduria ir jaunas džiazo pianistas Sebastijanas (akt. Ryan‘as Gosling‘as). Vaikinas svajoja atidaryti savo muzikos klubą, tačiau tam reikia didelių pinigų, tad muzikantas vakarais uždarbiauja kitiems priklausančiuose baruose.

Romantiški ir senaisiais idealais besivadovaujantys jaunuoliai sunkiai pritampa dabartiniame pinigų valdomame pasaulyje. Drovumo kaustomi Mija ir Sebastijanas, nors ir atpažįsta vienas kitame giminingą sielą, ne iš karto pasiduoda širdyje užgimstantiems jausmams. Tačiau jų naivumas ir nesuvaidintas nuoširdumas pagaliau pastūmėja juos vienas kitam į glėbį. Ar kartu jie sugebės atsilaikyti prieš materialaus pasaulio pagundas, ar žiauri realybė juos vis tik nugalės?

Pradžia: 19:30
Pabaiga: 21:38
Trukmė: 128 min.
05.30

Ką mes veikiame šešėliuose N - 16

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Kino gamyba yra nelengvas užsiėmimas. Pavyzdžiui, kuriant dokumentinį filmą apie vampyrus tikrai naudinga, kad veikėjai pažadėtų negerti kraujo iš jūsų kaklo. Dėl viso pikto svarbu nepamiršti skiltelės česnako ir kryžiaus ant kaklo. Viago (379 m.), Diakonas (183 m.) ir Vladislavas (862 m.) pažįstami jau daug metų. Jie tyliai ir ramiai gyvena nuomojamame name, bet seniai nemoka jokių mokesčių. Rūsyje vegetuoja pikčiausias ir vyriausias Piteris (net 8000 metų nešvenčia gimtadienių), kuris yra lyg iš akies trauktas Nosferatu. Kaip ir visiems padoriems vampyrams, bičiuliams būtinas šviežias kraujas. Jie šiek tiek nerimauja, kad jų niekas nekviečia į naktinius klubus. Galbūt adaptuotis visuomenėje padės ir maisto tiekimą užtikrins naujas geriausias draugas Stiu, kurio kraujo šiek tiek nori visi, bet draugiškai nutarė palikti jį žmogumi.

Pradžia: 22:15
Pabaiga: 23:41
Trukmė: 86 min.
05.31

Playmobil filmas V

Jaunesnysis Marlos (aktorė Anya Taylor-Joy) broliukas Čarlis galėtų ištisas dienas praleisti tarp žaislų, savo susikurtame fantazijų pasaulyje. Marla jau šiek tiek per didelė, kad žaistų su broliuku, tačiau viskas pasikeičia, kuomet Čarlis kažkokiu nesuvokiamu būdu sugeba pats patekti į žaislų karalystę. Negalėdama tuo patikėti, tačiau privalėdama išgelbėti brolį, Marla iškeliauja iš paskos.

Įsikūnijusi į vieną iš daugybės „Playmobile“ figūrėlių, Marla suvokia, kad šiame fantastiniame, chaotiškame ir jokioms taisyklėms nepaklūstančiame pasaulyje jai prireiks kitų žaislų pagalbos. Suvienijusi jėgas su sunkvežimio vairuotoju Delu ir paslaptingu slaptuoju agentu Reksu Dašeriu, Marla leidžiasi ieškoti brolio, kuris, kaip paaiškėja netrukus, pakliuvo į sukto ir nuožmaus imperatoriaus Maksimo nagus…

Filmas rodomas dubliuotas lietuviškai ir be subtitrų.

Pradžia: 17:00
Pabaiga: 18:39
Trukmė: 99 min.
05.31

Arktis N - 13

Aplink Šiaurės ašigalį plytinti Arktis – vienas atšiauriausių pasaulio regionų. Šilčiausią vasaros mėnesį čia temperatūra retai pakyla aukščiau dešimties laipsnių, o žiemomis gali nukristi ir iki -70. Keliaujant pėsčiomis, kito žmogaus čia gali nesutikti kelias dienas, savaites ar netgi mėnesius. Gyvenimo gamtoje patirties neturinčio žmogaus čia laukia beveik garantuota mirtis.

Faktą, kad jo laukia mirtis, puikiai suvokia ir pagrindinis filmo herojus Overgardas (jį vaidina danų kino žvaigždė Mads‘as Mikkelsen‘as) – avariją patyrusio lektuvo pilotas. Išgelbėti ir į civilizaciją pargabenti turėjęs atskridęs sraigtasparnis irgi sudūžta. Pilotas žūva, o vienintelė sraigtasparnio keleivė – jauna moteris (aktorė Maria Thelma Smáradóttir) – sunkiai sužeidžiama. Ją slaugydamas, Overgardas stengiasi neprarasti vilties, nors galimybė sulaukti pagalbos yra artima nuliui.

Dienoms bėgant, neišvengiamai senka maistas ir sužeistos moters jėgos. Vyras priverstas pripažinti nemalonią tiesą: jei ir toliau liks katastrofos vietoje, jų abiejų laukia neišvengiama mirtis. Neturėdamas kitos išeities, jis ryžtasi beprotiškai kelionei per neaprėpiamus atšiauriosios Arkties sniegynus. Tempdamas roges, kuriose guli sužeistoji mergina, Overgardas pradeda svarbiausią gyvenimo kelionę…

Keliuose kino festivaliuose filmą jau matę žiūrovai jį vadina viena geriausių visų laikų juostų apie išgyvenimą laukinėje gamtoje. Pagrindinį vaidmenį suvaidinęs M. Mikkelsen‘as juostos filmavimą vadina sudėtingiausiu savo karjeroje.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Pradžia: 19:30
Pabaiga: 21:07
Trukmė: 97 min.
05.31

Mumbajaus viešbutis N - 16

2008 metų lapkričio 26 diena. Grupė organizuotų teroristų įvykdo 12 gerai suplanuotų sprogdinimų ir išpuolių Mumbajuje. Per keturias dienas trukusią ataką žuvo 174 žmonės, dar 300 sužeistų. Viena pagrindinių išpuolio vietų – prabangus „The Taj Mahal Palace“ viešbutis, kuriame nugriaudėjo net šeši sprogimai.

Teroristinio akto metu viešbutyje buvo apsistoję per 450 svečių, kai į patalpas įsibrovė ginkluoti užpuolikai ir užsibarikadavo keturioms paroms. Per tą laiką žuvo mažiausiai 31 žmogus, bandęs stoti prieš teroristus, nemažai jų – viešbučio darbuotojų, paaukojusių savo gyvybę siekdami išgelbėti visus kambariuose besislepiančius žmones.

Kol pasaulis stebi išpuolį per ekranus, viešbučio šefas Oberojus ir padavėjas Ardžunas (akt. Dev Patel) rizikuoja savo gyvybėmis, kad galėtų išgelbėti visus viešbučio svečius. Prie jų prisideda ir Deividas (akt. Armie Hammer) su žmona Zahra (akt. Nazanin Boniadi). Vienintelis jų tikslas – paaukoti viską, kad tik jų naujagimis liktų gyvas.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Pradžia: 21:30
Pabaiga: 23:35
Trukmė: 125 min.

Maistas

Geras kinas neapsieina be gerų užkandžių.

Užkandžius skanaukite ir ant PPC OZAS stogo!

Maistas bus pristatomas saugiose pakuotėse, kurias kurjeriai paliks prie automobilio durelių.

O jei jums patogiau užsisakyti maistą išsinešimui patiems – užsukite į PPC OZAS Food court.

Užsisakyti maistą išsinešimui galite iš šių restoranų – Hesburger, KFC, Dodo Pica, Devyni drakonai, Subway, Sriubos diena, No Forks, Asaki, MeatBuster, WokBuster, Radharanė, Bonocosi.

Vėliau automobiliu pakilkite į kino žiūrėjimo aikštelę – 3B aukštą.

Kaip užsisakyti maistą į automobilį?

Atsidarykite mobiliąją programėlę Jūsų pasirinkto paslaugos teikėjo. Išsirinkite, kokius patiekalus ragausite ir pasirinkite paslaugą “Delivery”. Apmokėję užsakymo krepšelį, prie užsakymo pastabose būtinai pažymėkite automobilio valstybinį numerį – taip maisto kurjeris galės jus surasti.

Taisyklės

KINO IŠ AUTOMOBILIO, ANT „OZO“ STOGO, TAISYKLĖS

Bendrosios sąlygos

 • Pirkdami bilietą į kino iš automobilio, ant „Ozo“ stogo, seansą (toliau – „Renginys“) Jūs patvirtinate susipažinimą su šiomis taisyklėmis ir sutinkate jų laikytis.
 • Renginiai vyksta kiekvieną penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį iš anksto numatytu laiku.
 • Kino filmų repertuaras, seansų pradžios laikas pateikiamas internetinio tinklapio adresu: www.ozas.lt/autokinas/
 • Renginiai  vyksta prekybos ir pramogų centro OZAS teritorijoje – daugiaaukštės stovėjimo aikštelės 3B aukšte, adresu: Ozo g. 18, Vilnius, LT – 08243.
 • Bilietus į Renginius galima įsigyti tik internetu, adresu:  https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/ozas-kinas-ant-sogo
 • Bilietų prekyba kitais pardavimo būdais ir / ar Renginio vietoje nevykdoma. Už bilietus galima atsiskaityti per „PaySera“ atsiskaitymo sistemą.
 • Bilietų pardavimas sustabdomas likus 30 minučių iki numatytos Renginio pradžios.
 • Lankytojai į Renginį įleidžiami likus 30 minučių iki numatytos Renginio pradžios. Renginio organizatorius pasilieka teisę neįleisti į Renginį vėluojančių lankytojų. Nurodytu atveju bilieto kaina lankytojui negrąžinama.
 • Prie įvažiavimo į Renginio teritoriją, specialiai pažymėtoje vietoje, Renginio lankytojai turės sustoti ir neišlipdami iš automobilio darbuotojui parodyti įsigytą elektroninį bilietą savo telefone ar kitame įrenginyje. Lankytojai į Renginį galės būti įleidžiami tik parodžius darbuotojui įsigytą bilietą.
 • Bilietas galioja tik jame nurodytam Renginiui – konkrečiam seansui, dienai ir laikui.
 • Bendra bilieto kaina asmenims, atvykstantiems vienu automobiliu, yra 15 Eur.
 • Bilietai ir / ar už juos sumokėti pinigai negrąžinami, nekeičiami, išskyrus atvejus, kai Renginys neįvyko dėl Renginio organizatoriaus kaltės.
 • Renginio teritorijoje draudžiama išlipti iš automobilio, automobilio langai gali būti atidaryti, tačiau būtina laikytis visų higienos reikalavimų.
 • Renginio filmą stebėti galima tik iš automobilio, kuriuo lankytojai atvyko. Lankytojai, į Renginį su bet kokiomis kitomis transporto priemonėmis (motociklais, mopedais ir kt.) neįleidžiami.
 • Viename automobilyje gali būti ne daugiau kaip 5 asmenys.
 • Lankytojams primenama, jog būtina laikytis higienos reikalavimų (rankų higiena, kosėjimo, čiaudėjimo etiketas ir kt.).
 • Perspėjame, kad renginio teritorijoje nebus galimybės pasinaudoti tualetu. Prašome įvertinti esamas sąlygas ir laikytis taisyklių, neišlipti iš automobilių. Artimiausi tualetai veikia PPC OZAS II-ame aukšte – lankytojai kviečiami jais pasinaudoti dar iki atvykstant į kino seansą. Siekiant nesukelti nepatogumų žiūrovams bei užtikrinti lankytojų saugumą, iš kino seanso išvykę automobiliai antrą kartą į renginio vietą nebus įleidžiami.
 • Renginiai bus vykdomi (filmai bus rodomi) originalo kalba, tačiau su lietuviškais subtitrais (išskyrus lietuviškus filmus, kuriuose subtitrai nerodomi). Filmo garsą lankytojai turės galimybę girdėti nurodytomis radijo bangomis per automobilio radijo imtuvą.
 • Automobiliai Renginio vietoje parkuojami, vadovaujantis darbuotojo nurodymais, specialiai pažymėtoje vietoje. Įsigytas bilietas nebus susietas su konkrečia parkavimo vieta, automobiliai bus parkuojami eiliškumo ar kitu darbuotojo nurodytu principu.
 • Numatoma galimybė užsisakyti maistą per maisto pristatymo programėlę. Daugiau informacijos www.ozas.lt/autokinas/
 • Pasibaigus Renginiui lankytojai privalo atlaisvinti parkavimo vietas. Automobilių parkavimas Renginio vietoje yra galimas tik tokį laikotarpį, kuris yra būtinas dalyvavimo Renginyje bei išvykimo iš jo tikslu.
 • Filmuoti, fotografuoti, kitaip fiksuoti, platinti, viešai skelbti ar kitaip naudoti Renginio metu ekrane rodomą vaizdą griežtai draudžiama. Nurodyti veiksmai gali sąlygoti teisės aktų nustatytos atsakomybės taikymą.
 • Vietų skaičius į Renginius ribotas.
 • Nuolaidos Renginio bilietams netaikomos. Dovanų kuponai negalioja.

 

KITOS SĄLYGOS

 • Renginio teritorijoje draudžiama turėti ginklus ar kitas pavojų galinčias sukelti ir / ar teisės aktų draudžiamas medžiagas.
 • Nustačius šių taisyklių pažeidimą ar lankytojui kitaip elgiantis netinkamai, trukdant kitiems lankytojams ir kt., Renginio organizatorius turi teisę neįleisti lankytojo į Renginį ar paprašyti išvykti iš jo jam nepasibaigus. Nurodytu atveju pinigai už įsigytą bilietą nebus grąžinami.
 • Renginio organizatorius bei prekybos ir pramogų centro „Ozas“ savininkas / valdytojas neatsako už galimą žalą automobiliams, kelių eismo įvykius Renginio vietoje ir / ar iš automobilių pavogtus daiktus.
 • Renginio organizatorius pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti Renginių repertuarą, laiką, nutraukti Renginį bei keisti šias taisykles. Su aktualiomis Renginio taisyklėmis galite susipažinti internetiniu adresu: www.ozas.lt/autokinas/
 • Informacija apie Renginį skelbiama internetinio tinklapio adresu: www.ozas.lt/autokinas/

RENGINIO ORGANIZATORIUS BEI INFORMACIJA

 • Renginio organizatorius – „Legali kultūra”, VšĮ (juridinio asmens kodas 305123390).
 • Jei kiltų klausimų dėl Renginio kviečiami kreiptis el. paštu infocentras@ozas.lt  arba telefonu +370 (640) 15 055

Kontaktai:

Renginio organizatorius bei informacija

 • „Legali kultūra”, VšĮ (juridinio asmens kodas 305123390).75).
 • Jei kiltų klausimų dėl Renginio kviečiami kreiptis el. paštu infocentras@ozas.lt  arba telefonu +370 (640) 15 055